OXIMO WB400500 Wycieraczki Ford Kuga
Producent: OXIMO
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
Dostępny na zamówienie
Zapytaj o produkt
Opis produktu
Modele samochodów:
Ford Kuga (III) - SUV 2019 -04-01
Komplet wycieraczek OXIMO z mocowaniem typu B
OXIMO WB400500 to zestaw wycieraczek przedniej szyby przewidziany do samochodów marki Ford Kuga. W opakowaniu znajdziemy dwie wycieraczki o długości 600 mm i 500 mm z mocowaniem typu B.
Wyróżniającymi się cechami wycieraczek OXIMO są:
  • Mieszanka polimerów zawierająca włókna carbonu
  • Zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne
  • Stalowa szyna wewnątrz spojlera z wytrzymałej stali, w całości ocynkowana
  • Wysoka odporność na warunki atmosferyczne
  • Cicha praca wycieraczek
oximo_wycieraczki_logo
Opinie o produkcie
Zaloguj się aby ocenić produkt Oceń produkt
Produkty z kategorii
Informacja o podmiotach odpowiedzialnych
OXIMO Sp. z o.o.
Producent
Kraj: PL
Ulica: Topolowa 1A